MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 7563537
nr 756 3537
Bokhylla
1800-tal, med intarsia, längd: 93, djup: 29, höjd: 89
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:16:20